Straipsniai
krutu didinimas implantais plastine chirurgija
Ilgalaikis (cheminis) tiesinimas

 

 

Cheminis plaukų tiesinimas yra pats efektyviausias. Jis keičia plauko struktūrą, suardydamas sieros jungtis kiekvieno plauko viduje ir nepažeisdamas paties plauko.

 

Atliekant plaukų tiesinimą cheminiu būdu, naudojami šie CHEMINIAI PREPARATAI:

 

 

1. Natrio hidroksidas – naudojamas, kai plaukai labai garbanoti. Tai agresyvi cheminė priemonė, stiprus šarmas, giliai prasiskverbia į plauko vidų, jį suminkština, padidina plauko apimtį ir absoliučiai ištiesina, tuo pačiu ženkliau juos pažeidžia. Nors jis labai efektyvus ir santykinai nebrangus, bet solidesni grožio salonai vengia jį naudoti dėl neigiamo poveikio plaukams. Po procedūros plaukams būtinas atstatymas ir gydymas.



2. Amonio tioglikolatas – naudojamas banguotiems plaukams, netinka smarkiai garbanotiems plaukams, vidutinio stiprumo priemonė, gali neištiesinti plaukų idealiai, tačiau padarys juos paklusnesnius, švelniausiai veikia plaukus. Santykinai brangus, naudojamas tik labai aukštos kokybės produktų sudėtyje.

3. Guanidinohidroksidasvidutinio stiprumo poveikis, nešarminis, labai sausina plaukus. Po procedūros reikia atstatyti vandens lipidų balansą plaukuose.

4. Amonio sulfidas (disulfidas) – silpnas poveikis, naudojamas stipriai pažeistiems, dažytiems, silpniems plaukams. Neištiesina labai garbanotų plaukų.

5.  Merkamino tioetanolamino hidrochloridas silpno poveikio tiesinimas.

 

Cheminio tiesinimo efektas išlieka labai ilgam laikui -  kol ataugs plaukai (6-9 mėn.).

 

 

Ilgalaikis cheminis tiesinimas reikalauja „aukų“ – net ir pati nekalčiausia chemija veikia natūralią plauko struktūrą, o tai reiškia kelia jam pažeidimo grėsmę. Čia galioja paprasta matematika: kuo daugiau chemijos ar kuo ji agresyvesnė, tuo geresnis rezultatas (tiesesni plaukai), tačiau tuo didesnė žala plaukams ir tuo sunkiau juos atgaivinti po procedūros. Kaip cheminiai preparatai individualiai paveiks Jūsų plaukus niekas, net ir profesionalai iš anksto tiksliai negali pasakyti. Aišku viena - kardinalus natūralios plaukų būsenos pakeitimas negali būti visiškai nepavojingas, dėl to prieš nuspręsdamos daryti cheminį tiesinimą, dukart pagalvokite, ar verta.

 

Pastaruoju metu pastebima tokia tendencija – nors cheminis tiesinimas santykinai pigesnis, tačiau jo populiarumas mažėja, nes daugiau moterų renkasi kitus tiesinimo būdus – kurie sveikesni plaukams.

 

KADA NEGALIMA DARYTI PERMANENTINIO TIESINIMO?

 

 

  • Buvo darytas cheminis ar bio garbanojimas, plaukų dažymas cheminiais plaukų dažais 6 mėn. iki tiesinimo.
  • Silpniems, lūžinėjantiems, ploniems plaukams.
  • Labai jautri, pažeista galvos oda.
  • Nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

 

Taip pat skaitykite:

Cheminio tiesinimo pliusai ir minusai

Ilgalaikio tiesinimo eiga

Kiek kainuoja cheminis tiesinimas?




KOMENTARAI (0)
RAŠYTI KOMENTARĄ